KONTAKTUJTE NÁS
+420 602 749 105

O SPOLEČNOSTI

Historie a vznik společnosti

V roce 1995 jsme pro stále větší poptávku kvalitních zámečnických služeb založili společnost RAMAZ. Již od počátku jsme mezi naše priority řadili aktivní zákaznický přístup s maximálním servisem. Pro naše zákazníky to znamená především to, že mimo standardních zámečnických prací od nás mohou očekávat i možnost obrátit se na nás se sebemenším problémem, který je ve vztahu k jednotlivé zakázce nedořešen. Snažíme se nalézat společné cesty jak efektivně a rychle dosáhnout cíle při udržení nízkých nákladů a zachování kvality.

Upřednostňujeme dlouhodobé zákazníky, kteří dovedou ocenit individuální péči a dlouhodobý spolehlivý servis.

Důvěra našich klientů společně s dynamickým nárůstem poptávek nás v roce 2003 donutila i nadále profesionalizovat prostory ve kterých realizujeme Vaše poptávky – zakázky. Náročná rekonstrukce hospodářské budovy v Malenovicích u Frýdlantu nad Ostravicí dala vzniknout nové výrobní hale, ve které jsme schopni zpracovávat Vaše zakázky ještě efektivněji a rychleji než doposud. Profesionální nástroje a zázemí nám umožňují neustále zvyšovat kvalitu odvedené práce.

Rozšiřování výrobních kapacit a neustále zlepšování služeb budou i do budoucna cílem, který obstojí zároveň jako argument novým zákazníkům, kteří doufají, že na zámečnickém trhu mohou ve spolupráci s námi dostat za své peníze jen to nejlepší.